Rabaty PTTK

A&O HOTELS and HOSTELS to największa niezależna sieć hoteli/hosteli na rynku niemieckim istniejąca na rynku od ponad 10 lat. A&O oferuje nowatorską kombinację hotelu i hostelu pod jednym dachem. Obecnie sieć A&O posiada 22 obiekty w Niemczech, Austrii oraz Czechach. Znakomita lokalizacja, zwykle w centrum miast oraz atrakcyjna cena zachęcają turystów do odwiedzenia obiektów A&O w Berlinie, Kolonii, Dreźnie, Dortmundzie, Dusseldorfie, Hamburgu, Karlsruhe, Lipsku, Norymberdze, Frankfurcie, Monachium, Pradze, Wiedniu oraz Graz. We wszystkich obiektach A&O każde dziecko do 18 roku życia, podróżujące z rodzicami/lub rodzicem nocuje gratis!!

Przypominamy o specjalnej ofercie dla członków PTTK! Członkowie PTTK, posiadający ważną legitymację członkowską otrzymują rabat w wysokości 12% na nocleg w każdym z 22 obiektów A&O. Informacje o rabacie oraz link do rezerwacji on-line umieszczone na stronie internetowej www.aohostels.com/pl/serwis/pttk

Rabat dotyczy tylko rezerwacji on-line.

www.aohostels.com/pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje ZG PTTK. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.